خانه / اخبار / شایعات جدید پیرامون حضور بایننس با چهره ی جدید در بازار کره

شایعات جدید پیرامون حضور بایننس با چهره ی جدید در بازار کره

چندی است خبر ورود بایننس در راه اندازی بازوی جدید نبادل رمز ارزها در کره جنوبی به گوش می رسد.

پس از آنکه این شرکت در ۲۹ اکتبر شرکت Binance Co.Ltd را با مقامات محلی ثبت کرد،حضورش را در بازار کره در روز جمعه توسط CoinDesk به تایید رساند.

شاخه ی جدید – که Binance CFO وی ژو را به عنوان نماینده در اختیار دارد – بر روی پیشنهادهایی مبنی بر اینکه Binance قصد باز کردن یک دفتر در پکن و تکمیل یک دفتر دیگر در شانگهای است تمرکز دارد، گرچه به دلیل محدودیت های نظارتی محلی، مبادله ای انجام نخواهد گرفت.

بایننس که از مالتا فعالیت می کند، واحدهای محلی در سنگاپور، جرسی، اوگاندا و همچنین یک نهاد شراکتی دیگر در ایالات متحده دارد.

مدیر عامل این شرکت چانگ پنگ ژائو همچنین به CinDesk گفت اخیرا این شرکت برنامه هایی را برای گسترش دامنه ی فعالیتی خود این بار در روسیه در نظر گرفته است، هرچند ممکن است این یک شعبه جدید ارزی نباشد.

CoinDesk کره برای تایید مالکیت شرکت Binance Ltd اعلام کرد که یک شرکت کره ای در بهار گذشته توسط شرکت مادر BXB Inc افتتاح کرده است. این صرافی گفت بایننس شرکت های مختلفی را در چندین کشور به عنوان بخشی از برنامه تجاری بلند مدت خود گنچانیده است.

در ماه آپریل ژائو به CoinDesk  کره گفت که بایننس به دنبال سیگنالی روشن از رگولاتورهای کره ای قبل از هرگونه اقدام است. ماه بعد شرکت کره ای Binance LLC در این کشور ثبت شد که هیچ وابستگی مشخصی به مبادلات ارزهای رمزنگار نداشته است.

دو ماه بعد پس از لانچ شرکت جدید به نظر رسید قریب الوقوع است که ژائو مکالمات خود را با BXB Inc (و به دنبال صدور استیبل کوین برنده خود) به تایید رساند.

CoinDesk کره با تایید این ادعا اعلام کرد که بایننس بزودی پرژه ی ونوس خود را به سرانجام خواهد رساند. این صرافی ارزهای رمزنگار به طور کامل برنامه خود را در ماه آگوست اعلام کرده است.

نظرات خود را با ما در Digi3ke به اشتراک بگذارید.

مطلب پیشنهادی

۵۰ درصد نرخ هش شبکه بیت کوین کش در اختیار ماینر ناشناس

یک استخراج کننده ناشناس بیت کوین کش، ظاهرا برای ۲۴ ساعت کنترل بیش از ۵۰ درصد نرخ …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *