خانه / اخبار / بسته‌ی پیشنهادی بایننس برای قربانیان افشای اطلاعات احراز هویت
صرافی بایننس

بسته‌ی پیشنهادی بایننس برای قربانیان افشای اطلاعات احراز هویت

صرافی بایننس به کاربرانی که از افشای اطلاعات احراز هویت متاثر شده‌اند عضویت VIP مادام العمر پیشنهاد می‌دهد

صرافی رمزارزی بایننس اعلام کرد که به تمامی کاربرانی که از افشای تصاویر احراز هویت(KYC) در این پلتفرم طی نفوذ امنیتی که به این صرافی صورت گرفت متاثر شده‌اند، عضویت VIP دائمی ارائه خواهد کرد.

پیشنهاد عضویت VIP برای قربانیان افشای اطلاعات احراز هویت

بایننس به‌طور رسمی در وب‌سایت خود اعلام کرده است که «فعالانه با تمامی قربانیان احتمالی در زمینه‌ی حفاظت از حریم خصوصی و جبران آسیب وارده تماس برقرار خواهد کرد» و همچنین به کاربران آسیب دیده توصیه کرده است که برای دریافت اسناد شناسایی جدید در کشور خود اقدام کنند.

در این اطلاعیه می‌خوانیم:

ما با ارائه‌ی عضویت ویژه(VIP) دائمی که کارمزد معاملاتی پایین‌تر، پشتیبانی و خدمات بهتری دارد، آسیب وارده به کاربران را جبران می‌کنیم.
Binance Post

 

اطلاعات مشتریان بایننس در دست هکر‌ها

بر اساس این گزارش ، بایننس اعلام کرده است که تحقیقات پیرامون افشای اطلاعات احراز هویت مشتریان(KYC) که در ابتدای ماه اوت رخ داده است، همچنان ادامه دارد. تیم امنیتی و تحقیقات صرافی بایننس تلاش می‌کند منبع تصاویری که ادعا می‌شود مشابه تصاویر احراز هویت این صرافی است را ردیابی کنند. تصاویر  قربانیان افشای اطلاعات احراز هویت، توسط یک هکر ناشناس منتشر شده است.

 

بایننس با اعلام خبر افشای اطلاعات کاربران خود در ۷ آگوست، اظهار داشت که یک فرد ناشناس این صرافی را تهدید به افشای اطلاعات کاربران کرده و در ازای خودداری از انتشار ۱۰ هزار تصویر احراز هویت کاربران این صرافی، ۳۰۰ بیت‌کوین(BTC) درخواست کرده است.

صرافی‌های رمزارزی معمولا به منظور تایید هویت کاربران از آن‌ها درخواست می‌کنند تا تصویر صورت خود را به همراه مدرک شناسایی معتبر برای آن‌ها ارسال کنند.

مطلب پیشنهادی

برنامه فیسبوک برای عرضه ارز دیجیتال خود در سال ۲۰۲۰ همچنان پابرجاست!

برنامه فیسبوک برای عرضه ارز دیجیتال خود در سال ۲۰۲۰ همچنان پابرجاست!

«دیوید مارکوس»، یکی از مسئولین ارشد پروژه ارز دیجیتال فیس‌بوک، اعلام کرده است که هدف …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *